Atribuită Cumpărare directă

DALTA SDS=2BUC, SPIT SDS=2BUC, RULETA 5M=2BUC, CIOCAN ZIDAR=2BUC, PISTOL SILICON=1BUC, CLESTE PAPAGAL 1.1/2=1BUC, CLESTE PAPAGAL 1.1/4=1BUC, CLESTE=1BUC, LEVIER OTEL=2BUC, SPIRAL SDS FI6=1BUC, SPIRAL SDS FI8=2BUC, SPIRAL SDS FI10=2BUC, SPIRAL METAL FI6.5=3BUC, SPIRAL SDS FI14=1BUC, SPIRAL SDS FI12=1BUC, SURUBELNITA=2BUC, CAP BIT PH1=3BUC, ADAPTOR SDS=1BUC, NIVELA=1BUC, CUTTER=1BUC, CHEIE REGLABILA=1BUC

Număr anunț
DA25296373
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,94 RON
Valoare atribuită
760,94 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,94 RON

din 760,94 RON estimat