Atribuită Cumpărare directă

Termometru infrarosu profesional Caracteristici: • Măsurare temperatură prin scanare, fără contact, igienic; • Multi-funcţional (măsoară temperatura corpului, obiectelor sau a camerei); • Ecran LCD iluminat din interior; • Tehnologie Silent Glow ™; • Semnalizare sonoră; • Alarmă de febră; • Capacitate memorie – 30 măsurări; • Oprire automată; • Husă pentru pastrare/transport; • Testat clinic şi recomandat de medici .• Termen de garanţie – 2 ani.

Număr anunț
DA25292049
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035 RON
Valoare atribuită
1.035 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035 RON

din 1.035 RON estimat