Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT BONUX MANUAL 400G-PUNGA, DETARTRANT 1L, DOMESTOS WC 750 ML, GALEATA CU STORCATOR SI ROTI, LAVETE MICROFIBRA UNIVERSALA, MANUSI MENAJ, PRAF DE CURATAT AJAX 500G, CLIN GEAM 500ML CU PULVERIZATOR, AJAX GRESIE 1L

Număr anunț
DA25305145
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BRASOV (CUI 4688540)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,98 RON
Valoare atribuită
848,98 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,98 RON

din 848,98 RON estimat