Atribuită
Cumpărare directă
1. Manusi de examinare confectionate din nitril, nepudrate. Marimea S, 100 buc/cutie = 4 cut; 2. Manusi de examinare confectionate din nitril, nepudrate. Marimia M, 100 buc/cutie = 135 cut; 3. Manusi de examinare confectionate din nitril, nepudrate. Marimea L, 100 buc/cutie = 13 cut.
- Număr anunț
- DA25294622
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.496 RON
- Valoare atribuită
- 3.496 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.