Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica/dirigentie de santier prin personal autorizat pentru realizarea lucrărilor „Reabilitare si modernizare strazi in comuna Șotânga, județul Dâmbovița” - valoarea lucrărilor = 2.201.975,90 lei

Număr anunț
DA25292945
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
TEBI EXPERT 2013 S.R.L. (CUI 31376065)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat