Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici interfon de ghiseu: Intercomunicatie automată cu două căi fără a apăsa nici un buton. Difuzor extern, design subțire. Funcție anti-interferență și fără zgomot. Afișaj audio dublu. 1. Design modern Unitatea Interna (principala) are partea frontala din profil modern de aluminiu si o extensie tubulara pt. microfon. 2. Inalta calitate Sistemul este echipat cu difuzoare si microfoane de inalta calitate. In mod special microfonul in tub metalic care echipeaza Unitatea Interna, pt.casier, este ideal pt.intercomunicare. 3. Performante ridicate Vocea este clara si naturala. Potentiometrele sunt numai pt.reglajul volumului. 4. Tehnologie avansata Sistemul e echipat cu un microcomputer fabricat in USA. 5. „Track-Interlock” Este tehnica care asigura performante stabile fara zgomot sau microfonie. 6 I. Operare simpla Intercomunicarea are loc fara a fi necesara apasarea pe vreun buton. 6 II. Operare simpla Sistemul e echipat cu doua butoane pentru reglajul volumului interior si exterior.Cand cele 2 becuri pentru interior si exterior devin verzi, poate avea loc intercomunicarea. 6 III. Operare simpla Puteti conecta un sistem de inregistrare la jackul din spatele Unitatii Interne. 7. Este cu siguranta cea mai buna alegere. Pentru ca are o calitate deosebita si pentru ca are o gama foarte larga de posibile locuri unde poate fi utilizat cu succes: banci, casierii si oriunde geamul de securitate e necesar intre interlocutori. I.Performante inte

Număr anunț
DA25337911
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
FORTE SYSTEMS SRL (CUI 1884258)
Cod CPV
32340000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794 RON
Valoare atribuită
1.794 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794 RON

din 1.794 RON estimat