Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 750ML 2 BUC * 6,98RON MOP 250 G 2 BUC * 4,04 RON SACI MENAJ 35 L 2 BUC * 2,52 RON HARTIE IGIENICA PREFEX 10 ROLE/SET 1 BUC * 6,03RON HARTIE IGIENICA ZEVA 8 ROLE/SET 1 BUC * 11,43RON SANO 2 L 1 BUC * 15,97RON ACE DEO WC 2 BUC * 4,96 RON LAVETE 2 BUC * 1,94RON BURETE VASE TEFLON 2 BUC * 1,43 RON SAPUN MARA 500 ML 1 BUC * 2,1RON CIF GEAMURI 1 BUC * 5,88RON SAPUN REZERVA DOVE 500ML 2 BUC * 7,48
- Număr anunț
- DA25305717
- Autoritate contractantă
- Oras Teius (CUI 4561960)
- Furnizor / câștigător
- DULCERIA SRL (CUI 37450730)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,35 RON
- Valoare atribuită
- 100,35 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.