Atribuită Cumpărare directă

CORP NEON ETANS 1X18W CU PROTECTIE IP65 CORP ILUMINAT ETANS 2X9W IP65 PENTRU TUB LED DIBLU CARAMIDA 6MM DIBLU RIGIPS FLUTURE COLIER CABLU 200X2.6MM COLIER CABLU 290X3.5MM TUB FLEXIBIL GEWISS 16MM ALB HZ SURUB 3.5X40MM HOLZSURUB 3.5x35

Număr anunț
DA25307574
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,92 RON
Valoare atribuită
492,92 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,92 RON

din 492,92 RON estimat