Atribuită
Cumpărare directă
Descriere Produs/Serviciu Pret Lei/ UM fara TVA reparare pompa submersibila ape uzate tip Wilo 10 kw/1500 rpm(rebobinare stator, înlocuire etanșare, înlocuire rulmenți), conform constatare 2.190,00 Servicii de reparare motor electric 22 kW/3000 rpm, 400 V utilizat la antrenarea pompei de apă potabilă, conform constatare 1.670,00 Reparare motor electric antrenare pompă alimentare cu apă cu P=22 kw, turația 3000 rot/min, tensiunea de alimentare 400 V, conform constatare 1.670,00 Echipamentul suflantă aer cu motor electric 18,5 kW/ 3000 rpm, 400V, asigură aerarea corespunzătoare a bazinului de tratare ape uzate aferente stației de epurare., conform constatare 2.220,00
- Număr anunț
- DA25319489
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- CRINELECTRIC SRL (CUI 31512604)
- Cod CPV
- 50532100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.750 RON
- Valoare atribuită
- 7.750 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.