Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie si igiena pentru Toaleta publica, Municipiul Campina, respectiv: detergent dezinfecatnt pentru pardoseala Igienol 4 L=2 bid;alcool sanitar 500 ml=4 buc;masca de protectie=20 buc;sapun lichid 5 L=2 bid;prosop hartie 100 m=6 role;gel de maini dezinfectant=10 buc;manusi uf 100 buc=1 cutie;solutie dezinfecatnta ajax=4 buc;lavete bbc 10/set=2 set.
- Număr anunț
- DA25332657
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570,36 RON
- Valoare atribuită
- 570,36 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.