Atribuită
Cumpărare directă
Dirigintele de șantier trebuie să verifice și să răspundă de realizarea următoarelor: - verificarea conformității, din punct de vedere calitativ, a materialelor și produselor utilizate, în funcție de cerințele proiectului; - verficarea respectării cerințelor reglementate legal si tehnic privind atestarea si controlul calității, privind utilizarea de produse noi; - verificarea legalității execuției lucrârilor de construcții și reparații; Cerințele referitoare la calificările și abilitățile dirigintelui sunt minime și obligatorii și vor fi probate prin atestate emise de I.S.C. în conformitate cu prevederile Ordinului MDRT nr. 1496/13.05.2011 sau de un alt organism echivalent.
- Număr anunț
- DA25325749
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- KTEH INVEST S.R.L. (CUI 42275171)
- Cod CPV
- 71311100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.