Atribuită Cumpărare directă

DECASEPT 400TB/0.48 HEXORAL 10FL/40.40 ROBITUSIN SIROP 10FL/8.70 PARASINUS 100TB/0.90 COLDREX PLIC 100/2.05 VENTOLIN SPRAY 1FL/10.00 FLUIMUCIL FIOLE 10/2.00

Număr anunț
DA25305326
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat