Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere trimestriala si revizie generala grup electrogen Caterpillar GEH 250INSO - 250 KVA - conform anunt publicitar nr. ADV1132302/27.02.2020

Număr anunț
DA25311951
Autoritate contractantă
DIRECȚIA GENERALĂ DE PAȘAPOARTE (CUI 4992963)
Furnizor / câștigător
ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.691,01 RON
Valoare atribuită
3.691,01 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.691,01 RON

din 3.691,01 RON estimat