Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat rufe frontala SHARP ES-ESGFB9123W3E, AllergySmart, 9kg, 1000rpm, Clasa A+++, alb. Produsul va fi insotit de certificat de calitate si de garantie.

Număr anunț
DA25315535
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,50 RON
Valoare atribuită
949,50 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,50 RON

din 949,50 RON estimat