Atribuită
Cumpărare directă
119/09.03.2020(RAR Timis) Teava refulare tip TURAP C52 D13, SUPRON 3, certificata CE, EN 671-2 - 2buc Rola furtun tip C cu racorduri legate si manson 20ml - 1buc Aplicare masuri corective la unghi deschidere usa cutie hidrant - 2buc Verificare si mentenanta autorizata semestriala la instalatia de stingere incendiu cu apa - 1 buc
- Număr anunț
- DA25313859
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580 RON
- Valoare atribuită
- 2.580 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.