Atribuită
Cumpărare directă
40517997 SOLOM. CASCAVAL RUCAR CC KG 61,000 78118213 LINTUCA TELEMEA VACA KG KG 20,280 24709297 SALAM SANDWICH TOAST KG KG 10,540 37556438 MUSCHI FILE KG KG 20,660 93786028 PULPA P.DEG.DEZ.CON.KG KG 30,600 57606352 RASOL VITA FELIAT CONG.TV KG 37,600 40661167 BANANE CO CCA 18KG C.I CA 1 62548383 LAMAI TR KG CI KG 11,620 59174953 MERE IDARED PL KG CI KG 32,520 19086396 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 10,320 45795705 MORCOVI RO KG CI KG 29,920 43314004 PATRUNJEL RO LG C.I LG 50 11963816 BONDUELLE MAZAR.FIN800G CV 60 30367478 DEFNE MASL.NEGRE JUMBO 7, GL 6 54187562 CONSERVF.GHIV.BUL680G BO 54 87484150 OLY.PAS.TOMAT28-30%314G BO 15 24915845 OLY.PASTA TOMATE 24% 800G CV 48 12297677 MANDY PATE SOMON 145G CV 40 44832533 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 60 77582823 BOROMIR PESMET 500G PG 10 41057951 ADV.FARFALLE GR.DUR 500G PG 20 87937454 BANEASA SPAGHETTI NR.5 1 PG 10 17034927 BANEASA.PASTE.FIDE .5KG PG 2 28454932 TGE SPIRALE CU OU 5KG PG 4 31968092 MOARA AUR FAINA000 25KG SA 7 42966598 MIZIL OTET 9% 1L ST 6 22836324 COSMIN PIPER NEGRU B17G PG 30 22809404 COSMIN PIPER NEGRU M17G PG 50 78436797 GALEO CIMBRU 18G PG 31 45112950 COSMIN FOI DAFIN 4G PG 15 28408300 AUTENTIC ROM LAPTE30G BU 110 24463903 SENIC RAHAT ASORT.1,7KG CU 6 37658978 HAPPY F.TURTA DULCE500G PG 20 41264037 HOCHLAND BR.TOPITA TR.SM. CU 3 34269993 OLYMPIA BORS 1L CA 2 16969685 PAKMAYA DROJDIE 500G PC 10 61667556 DELMA CU UNT 39% 500G CS 20 42230367 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 10 77900587 SALAM VICTORIA 800 G BU 6 24952954 COCO RI
- Număr anunț
- DA25308923
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.512,54 RON
- Valoare atribuită
- 12.512,54 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.