Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere, adaptare si actualizare la modificarile legislative soft program RUNOS : calcularea drepturilor salariale si evidenta prin state de plata, evidenta personal functionari publici si personal contractual, gestionarea salariilor lunare si anuale, preluarea datelor lunar pentru ANAF, gestionarea fiselor de personal pe fiecare salariat lunar si anual, evidenta concediilor de odihna, calcularea si gestionarea concediilor medicale, adaptare program salarizare cu modificarile legislative pentru intocmirea adeverintelor de venit, intretinerea bazelor de date si interventii accidentale pentru aplicatiile informatice-salarizare, personal si stat de functii, in perioada Aprilie-Decembrie 2020
- Număr anunț
- DA25338401
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- INTRASOFT SRL (CUI 6878346)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.150 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.