Atribuită Cumpărare directă

reprofilari drum de pamant,compactare,transport piatra si imprastiere conform contract

Număr anunț
DA25316595
Autoritate contractantă
Comuna Valea Salciei (CUI 3662460)
Furnizor / câștigător
VULCANI RAL TRANZIT SRL (CUI 30755761)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.595 RON
Valoare atribuită
37.595 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.595 RON

din 37.595 RON estimat