Atribuită Cumpărare directă

ANTIDOT SCAFANDRI MARTIE 2020: paine, ceai, costita, zahar, unt. Termen de livrare: max 30.03.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Termenul de garantie va fi de min 1 luna, ambalajul va fi inscriptionat cu termenul de valabilitate

Număr anunț
DA25317322
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
MONTERIAT 2016 SRL (CUI 32101810)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,55 RON
Valoare atribuită
957,55 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,55 RON

din 957,55 RON estimat