Atribuită Cumpărare directă

Hartie Vari Copy 98 12 DOSAR CARTON SINA VERDE EXACOMPTA EX389725B 100 1.33 DOSAR PLIC CARTON OA122120 100 0.33 DOSAR INCOPCIAT COPERTA 1/1 CARTON OA132120 200 0.36 CAPSE 24/6 NOKI NK6451 30 0.8 DECAPSATOR NOKI NKL6 5 1.9 AGRAFE METAL 28MM 100 BUC/CUT DELI DLE39719 50 0.86 BURETIERA CU GEL 15ML KORES KO32616 20 4 PIX CU SUPORT ADEZIV POST PEN CENTRUM CT80127 10 2.81 TEXTMARKER GALBEN 1548 FABER-CASTELL FC154807 30 2.18 PLIC C5 GUMAT 80G 162*229MM ALB TIP T 500/CUT GPV GP135202C 1 50 PLIC C5 SILICON 90G 162*229MM MARO TIP T GPV GP100605B 300 0.18 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI NK4830 50 6.45 SFOARA BUMBAC 90G ALBA AM000015 50 3.30 CAPSATOR 45 COLI 24/6 MODEL C-14 METALIC ARGINTIU NOKI NKC14 5 20.50 PERFORATOR 30 COLI MODEL P830 METALIC ARGINTIU NOKI NKP830020 5 22.00 Biblioraft 7.5 cm 10 5.30

Număr anunț
DA25307343
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI 2503378)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare atribuită
2.521 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521 RON

din 2.521 RON estimat