Atribuită Cumpărare directă

Lucrari amenajare grup sanitar scoala gimnaziala Bumbesti Pitic

Număr anunț
DA25321314
Autoritate contractantă
COMUNA BUMBESTI PITIC (CUI 4718888)
Furnizor / câștigător
PROKALOKERYNO COM SRL (CUI 36604911)
Cod CPV
45210000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat