Atribuită Cumpărare directă

Aspirator complet similar EasyVac1000 cu vas siguranta similar EasySafe si vas 2000 ml cu suport EURORAIL si furtun conector de aprox. 8,5mm

Număr anunț
DA25339249
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42999100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat