Atribuită Cumpărare directă

1)NAS STORAGE TOWER 2BAY/NO HDD TS-231P QNAP, TS-231P 2) HDD Seagate BarraCuda® 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III,ST1000DM010

Număr anunț
DA25319888
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.354 RON
Valoare atribuită
1.354 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.354 RON

din 1.354 RON estimat