Atribuită
Cumpărare directă
1012030500 Clorura de potasiu - solutie (nominal 1.41 mS/cm), material de referinta certificat pentru masurare conductivitate electrolitica (c=0.01 mol/l) Certipur, Merck 500ml 1*884=884 1058130050 Magneziu - modificator de matrice pentru cuptor de grafit AAS (Spectroscopie de Absorbtie Atomica) c(Mg) = 10.0 ± 0.2 g/l (Mg(NO3)2 * 6 H2O in HNO3 ca. 17%) Merck 50ml 1*341=341 1990360500 Solutie tampon (acid citric/hidroxid de sodiu), trasabila NIST si PTB pH 6.00 (25°C) Certipur, Merck 500ml 1*125=125 1015570500 Clorura de potasiu - solutie (nominal 0,147 mS/cm),material de referinta certificat pentru masurare conductivitate electrolitica (c=0.001 mol/l) Certipur®, Merck, 500 ml 1*747=747
- Număr anunț
- DA25323664
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.097 RON
- Valoare atribuită
- 2.097 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.