Atribuită Cumpărare directă

A3VW050 - Toner Minolta BIZHUB 215, BIZHUB 226, TN118 - 1 buc - 111.08 lei fara tva/buc

Număr anunț
DA25338785
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Botosani (CUI 24746840)
Furnizor / câștigător
CONCRET CONSULT SRL (CUI 14319027)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,48 RON
Valoare atribuită
666,48 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,48 RON

din 666,48 RON estimat