Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA CUTIE X 1 flacon x 2 ml SANOFI

Număr anunț
DA25302526
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.154 RON
Valoare atribuită
7.154 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.154 RON

din 7.154 RON estimat