Atribuită
Cumpărare directă
Se utilizează pentru procesele de sudare a profilelor din plastic la diferite unghiuri. • Miscarea pneumatica • Sudare cu sudura 0,2 mm și sudură standard • Sudare între 30 ° și 180 ° • Înlocuirea cu un singur buton a sistemului de sudare • Procesarea și finisarea automată a procesului • Reglarea timpului de sudare și încălzirea controlată digital • Reglarea temperaturii între 0 ° C și 350 ° C cu termostat electronic ECHIPAMENTE STANDARD Sprijin profiluri stânga și dreapta
- Număr anunț
- DA25314183
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- BASSMENT EVENTS SRL (CUI 31062321)
- Cod CPV
- 42642500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.900 RON
- Valoare atribuită
- 24.900 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.