Atribuită
Cumpărare directă
In vederea punerii in aplicare a Hotararii Grupului de support tehnico – stiintific cu nr. 6, respectiv 7/ 06.03.2020, privind gestionarea bolilor inalt contagioase (coronavirus) pe teritoriul Romaniei, aprobate prin Hotararea nr. 5 a Comitetului National pentru Situatii Speciale de Urgenta, precum si a Decretului nr. 195/16.03.2020 privind instituirea starii de urgenta pe teritoriul Romaniei, este necesara realizarea unei achizitii de produse de dezinfectie a tuturor suprafetelor si mainilor angajatilor, precum si ale diferitelor persoane care au acces in Palatul Administrativ si in cladirea Centrului Militar Judetean Bacau, pentru rezolvarea diverselor probleme in vederea limitarii si evitarii raspandirii noului coronavirus.
- Număr anunț
- DA25330905
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.642,50 RON
- Valoare atribuită
- 63.642,50 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.