Atribuită
Cumpărare directă
Pachrtiu 226 - TOBOGAN SPIRALA 3M CU TURN METALIC BUC 2.000 313 - BALANSOAR 2 PERSOANE DE LEMN 3M BUC 2.000 407 - CARUSEL CU BANCUTA BUC 2.000 501 - HINTA CU 2 LOCURI SI SCAUNE CU PROTECTIE BUC 2.000 509 - LEAGAN CUIB ROTATIV BUC 2.000 CU TRANSPORT SI MONTAJ INCLUS IN PRET.
- Număr anunț
- DA25331097
- Autoritate contractantă
- Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.110 RON
- Valoare atribuită
- 30.110 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.