Atribuită Cumpărare directă

Memorie laptop Zeppelin SODIMM 1GB DDR2, 800MHz, Bulk, conform ofertei referitoare la anuntul de publicitate nr. ADV1136134/16.03.2020.

Număr anunț
DA25338836
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
30237230-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,28 RON
Valoare atribuită
133,28 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,28 RON

din 133,28 RON estimat