Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Calitate superioara Format: rola, 210mm Origine: U.E. Produsul prezinta certificate de conformitate ... Hartie EKG pentru electrocardiograf Hellige Mac 1200 ST / MAC 1600 / EDAN / Fukuda - format: top Hartie EKG termosensibila - rola 110mm Hartie termosensibila milimetrica pentru electrocardiografe

Număr anunț
DA25320507
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,60 RON
Valoare atribuită
882,60 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,60 RON

din 882,60 RON estimat