Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de organizare a procedurilor de achizitie publica pentru proiectul "Dotare ambulatoriu integrat si laboratoare ale Spitalului Orasenesc din orasul Ineu, judetul Arad" cod SMIS 124063. Intocmirea si/sau analiza (in functie de caz) a continutului documentatiei de atribuire: Fisa de date, model de contract, model de formulare, caiet de sarcini, document tip DUAE; - Asistenta la intocmirea dosarului de achizitie publica depus spre avizare la finantator, ori de cate ori este nevoie; - Asistenta pentru lansarea procedurilor si incarcarea tuturor documentelor aferente in SEAP; - Asistenta la formularea raspunsurilor la solicitarile de clarificari si a punctelor de vedere din partea autoritatii contractente in eventualitatea depunerii unei contestatii; - Verificarea tehnico-economica a tuturor ofertelor depuse la proceduri prin experti cooptati si intocmirea rapoartelor de evaluare aferente; - Asistenta la intocmirea/verificarea rapoartelor de evaluare, solicitarilor de clarificari, raportului de progres, comunicarilor, contractului si orice alte documente necesare finalizarii dosarului de achizitie final (de ex: scrisoare de buna executie).
- Număr anunț
- DA25329431
- Autoritate contractantă
- ORASUL INEU (CUI 3519020)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.