Atribuită Cumpărare directă

- Switch Netgear ProSafe Smart 52-Port Stackable GbE Switch Bundle (GS752TSB) - 1 buc.

Număr anunț
DA25328519
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.467,04 RON
Valoare atribuită
2.467,04 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.467,04 RON

din 2.467,04 RON estimat