Atribuită
Cumpărare directă
Va fi realizat din granule 1-3 mm si adeziv (liant)poliuretanic. Stratul de bazqa va fi realizat in grosime de 2cm din granule de cauciuc 1-3 mm cu adeviz incolor. La partea superioara se va turna un strat colorat din granule 1-3 mm, in minim 3 culori distincte, prevazut cu diferite figurine realizate direct in stratul final prin combinatia a a minim 2 culori. Configuratia va fi stabilita de comun accord cu autoritatea contractanta.
- Număr anunț
- DA25330479
- Autoritate contractantă
- Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 45111291-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.720 RON
- Valoare atribuită
- 69.720 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.