Atribuită Cumpărare directă

Motosuflanta profesionala - motor cu ardere interna in doi timpi , putere : 4.2 CP , carburant : amestec de benzina cu ulei 2T , capacitate rezervor combustibil : 2.02 litri , pornire automata la sfoara cu autoinfasurare , soc automat , pompa de amorsare, volum de aer : 1290 m3/ h , viteza aer : 104.60 m/ sec , forta aer : 33.2 N , greutate: 11 Kg .Pretul estimat este unitar si nu include TVA.

Număr anunț
DA25331590
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512,61 RON
Valoare atribuită
2.512,61 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.512,61 RON

din 2.512,61 RON estimat