Atribuită Cumpărare directă

Haina vatuita cu maneci detasabile

Număr anunț
DA25338621
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
VERARISIUS SRL (CUI 9364307)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.261 RON
Valoare atribuită
1.261 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.261 RON

din 1.261 RON estimat