Atribuită
Cumpărare directă
Nr 3, marimea L Pretul este pe bucata, DAR se va factura pe pachet, deci treceti la cantitatea de achizitionat, va rugam, un multiplu de 36. Scutece incontinenta pentru adulti,tip pampers HOSPITAL CARE SLIP® 36 buc/pachet, 3 pachete /bax, 36 x 3= 108 buc/bax marime L absorbtie 1720 ml, talie 95-140 cm, > 75 kg HOSPITAL CARE Slip este perfect adaptat persoanelor cu incontinenta moderata sau severa. Gradul ridicat de absorbtie si compozitia speciala a nucleului absorbant garanteaza o senzatie de curat si uscat atât ziua cât si noaptea. Datorita formei sale anatomice, slipul se adapteaza perfect corpului asigurând un confort maxim. reprezinta comanda ferma
- Număr anunț
- DA25328621
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33751000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,12 RON
- Valoare atribuită
- 213,12 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.