Atribuită Cumpărare directă

confectionare si montare glafuri din tabla zincata, vopsita rosu 3011, la corpul I, sediul UNEFS , Str C. Noica nr 140

Număr anunț
DA25327297
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.845,50 RON
Valoare atribuită
13.845,50 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.845,50 RON

din 13.845,50 RON estimat