Atribuită
Cumpărare directă
Tractoras pentru tuns gazonul cu sac colector , motor termic in 4 timpi, putere: 12.1 CP , latime de lucru : 105 cm , transmisie : transmatic, 6 viteze , cos colector : 240 l , reglaj inaltime de taiere : 5 pozitii , inaltime de taiere : intre 30 – 95 mm capacitate rezervor combustibil : 3.8 l , greutate : 198 Kg.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25331507
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.344,54 RON
- Valoare atribuită
- 11.344,54 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.