Atribuită
Cumpărare directă
Masina tuns iarba cu sac colector profesionala -numar cilindrii : 1, capacitate cilindrica : 179 cm3 , putere bruta : 6 CP , cuplu maxim : 10 Nm / 2400 rpm Sasiu masina de tuns , carcasa : otel, latime totala : 602 mm, latime de taiere : 530 mm , maner : antivibratii, pliabil si ajustabil pe inaltime, variator de viteza, viteza de deplasare reglabila : 0.8 / 1.1 / 2 m/s , numar reglaje pe inltime : 8, Inaltime reglabila : 25 - 80 mm , ajustarea inaltimii se face automat pe toate cele 4 roti , diametru roti fata/ spate : 8'' / 9 '' , capacitate cos colector : 70 l , descarcare laterala in brazda pentru iarba cu inaltime mare, oprire de urgenta, greutate 57 kG.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25331573
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.109,24 RON
- Valoare atribuită
- 13.109,24 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.