Atribuită Cumpărare directă

Hartie igenica buc 100 x 0.84 Spirt medicinal 0.5l buc 30 x 6.72 Pronto buc 3 x 10.92 Solutie geam buc 3 x 5.88 Solutie parchet buc 2 x 10.92 Solutie greie buc 2 x 10.92 Detratat WC buc 2 x 8.4 Rezerva sapun lichid buc 10 x 8.4 Sapun odorizant buc 6 x 4.2 Rezerva mop buc 2 x 5.04 Domestos buc 2 x 5.88 Solutie covoare buc 2 x 8.4 Prosop hartie buc 20 x 8.4 Manusi latex pachet 1 x 25.21

Număr anunț
DA25284123
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
CONFERCHIM SRL (CUI 17430215)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,53 RON
Valoare atribuită
737,53 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,53 RON

din 737,53 RON estimat