Atribuită Cumpărare directă

RAMA ALBA BITICINO 1 MODUL = 4 Buc. ; RAMA ALBA BITICINO 2 MODULE = 1 Buc. ; RAMA SUPORT APARAT BITICINO 3 MODULE = 7 Buc. ; RAMA SUPORT APARAT BITICINO 6 MODULE = 29 Buc. ; RAMA ALBA BITICINO 6 MODULE = 29 Buc.

Număr anunț
DA25271229
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31214100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,30 RON
Valoare atribuită
778,30 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,30 RON

din 778,30 RON estimat