Atribuită Cumpărare directă

maturi paie si de plastic, sapun lichid Teo si Igienol, servetele umede si antibacteriene, prosop jumbo, dezinfectant Sanytol, cloramina, dero automat, sano vase, lavete universale, manusi, europubela, clor, alcool sanitar, servetele umede, hartie igienica, dezinfectant, saci gunoi 35,160,240 litri , solutie linoleum

Număr anunț
DA25283301
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA TUFENI (CUI 25299073)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681,50 RON
Valoare atribuită
2.681,50 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.681,50 RON

din 2.681,50 RON estimat