Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectanti de maine , solutii de dezinfectat podele si suprafete pe baza de clor si alcool, manusi si masti protectie

Număr anunț
DA25275261
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDEȚEAN DE CULTURĂ ȘI ARTĂ OLT (CUI 40364680)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,33 RON
Valoare atribuită
840,33 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,33 RON

din 840,33 RON estimat