Atribuită
Cumpărare directă
11144627 Polizor unghiular Bosch GWS 1000 Professional ,1000W, 125mm, 11000 rot/min Buc 1 11144615 Bormasina Bosch GSB 1300 Professional Buc 1 11143781 ASPIRATOR UMED/USCAT ADVANCEDVAC 20 BOSCH Buc 1 11149855 INV. SUDURA MMA150A VALIZA TRANSP.+MASCA Buc 1 11122100 Trusa Capete Chei Tubulare 3/16-9/16/16 Pcs Buc 1 11147811 BLADE POMPA SUBM. APA CURATA 4SKM150PRO, cu tablou de comanda si cablu 10ml Buc 1 11122669 Rauspiraflex Garden Quality Pentru Absorbtie ML 50
- Număr anunț
- DA25277841
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.847,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.847,62 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.