Atribuită Cumpărare directă

servicii de audit financiar aferent proiectului ‘’Eficientizarea EnergeticaColegiul Tehnic National Alexandru Ioan Cuza’’ Cod SMIS 118052 – Contract de finantare nr. 4550/17.07.2019, conform anuntului de publicitate nr. ADV1123609 din 13.12.2019

Număr anunț
DA25278885
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
CASA DE AUDIT CORVINIA S.R.L. FILIALA PITEŞTI (CUI 33409541)
Cod CPV
79212000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat