Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intocmire ortofoto planuri. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara, oferta tehnica si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 23.03.2020, ora 12,00.
- Număr anunț
- DA25294324
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- SURVEY & TOPO CONSTRUCT SRL (CUI 23611119)
- Cod CPV
- 71355100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.075 RON
- Valoare atribuită
- 131.075 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.