Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTĂ MATERIALE DE ÎNTREȚINERE PENTRU IGIENĂ CORPORALĂ . BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, PRECUM ȘI CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXELE NR.1 ȘI 2 LA NR.2561709 DIN 10.03.2020 . PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE MATERIALE DE ÎNTREȚINERE PENTRU IGIENĂ CORPORALĂ,ÎN VEDEREA STABILIRII MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU CORONAVIRUS - nCov.

Număr anunț
DA25269346
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,40 RON
Valoare atribuită
344,40 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,40 RON

din 344,40 RON estimat