Atribuită
Cumpărare directă
Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei serviciului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii, CONFORM OFERTEI FINANCIARE Verificat stingator tip P6, conf. OMAI138/2015-54buc Verificare stingator tip P50, conf. OMAI138/2015-1buc Verificare stingator tip G2, conf. OMAI138/2015-5buc Verificare stingator tip P1, conf. OMAI138/2015-4buc Verificare/Iincarcare stingator tip P6, conf. OMAI138/2015-3buc
- Număr anunț
- DA25267353
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,30 RON
- Valoare atribuită
- 806,30 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.