Atribuită
Cumpărare directă
Masca faciala chirurgicala cu 3 pliuri Pretul este pe bucata si este valabil pentru comanda minima de 1000 buc. Nota : Datorita solicitarilor foarte mari pentru acest produs, livrarile se vor efectua in transe , urmand ca fiecare solicitant sa primeasca un numar minim 1000-5000 bucati in termen de 10 zile, diferenta urmand sa fie livrata in aproximativ 15 zile. Produsul va fi disponibil in stoc in perioada 23- 27.03.2020 Pana la data de 27.03.2020
- Număr anunț
- DA25294672
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.